ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Värja 14409496
nr 1440 9496
Värja
med Portepè. Längd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:12:42
1.000 kr
1.200 kr
Värja
Kondition: slitage, skador
nr 1440 9496
Värja
med Portepè. Längd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.300 kr |
måndag 20 december 2021 |